(066) 022-23-85
  (098) 070-55-76
ICON0

Каталог

Начало каталога » Развивающие игрушки

БизиКубик


 

БизиКубик

 BK103

Размер: 7 х 7 см

Материал: дерево

Изготовление: в наличии

Вес: 0,3 кг

Цвет: Натуральное дерево

Цена: 450 грн

 

 

БизиКубик


 

БизиКубик

 Код: BK102

Размер: 10 х 10 см

Материал: дерево

Изготовление: в наличии

Вес: 0,3 кг

Цвет: Натуральное дерево

Цена: 550 грн

Від 1 до 10. Набір карток 145грн


 

Від 1 до 10. Набір карток 145грн

 До набору входять 36 двосторонніх картонних карток, розрахованих на тривалий час користування. На картках міститься зображення цифр від 0 до 9 та числа 10, математичних знаків дій («+», «–», «=», «>», «<»), яскраві малюнки для засвоєння кількісних значень чисел, ілюстративні схеми для розуміння складу чисел, різні площинні та об’ємні фігури тощо. За допомогою карток можна ознайомитися з цифрами та числами, які вони позначають, дістати уявлення про кількісне та порядкове їх значення, складати та розв’язувати вирази і прості задачі, а також розвивати мовлення й уяву, описуючи зображені предмети та придумуючи цікаві історії. Комплект карток для ознайомлення з цифрами та занять з математики стане в пригоді для індивідуальних занять батьків із дітьми, для групової роботи з дітьми в дитячих садках та для колективної роботи в гуртках. Яскраві, різнокольорові картки з цифрами, знаками математичних дій, площинними та об’ємними фігурами, групами предметів зроблять заняття цікавими і наочними, привнесуть у них таку важливу в цьому віці ігрову складову.

Абетка "Читайка" (українською мовою) 145грн


 

Абетка "Читайка" (українською мовою) 145грн

 Пропонований комплект карток ознайомить дітей старшого дошкільного віку та першокласників із буквами українського алфавіту. Діти отримають уявлення про склади, звуки, образ літери, місця букви в слові. З картками цього набору можна вчитися в ігровій формі, а малюнки до наведених слів на зворотному боці допоможуть розвинути образне, асоціативне мислення, а з часом дитина сама зможе добирати слова з певною буквою. Цей набір карток є навчальним посібником і має гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах».

Азбука "Читайка" (на русском языке) 145грн


 

Азбука "Читайка" (на русском языке) 145грн

 Эта азбука — очень интересная вещь. Во-первых, это букварь. А еще — отдельные буквы, из которых можно легко составить слоги, а потом — слова. Во-вторых, прекрасные рисунки, которые подсказывают, показывают, помогают запомнить букву. Также в комплекте есть подробная инструкция для родителей, как лучше работать с этими карточками.


« . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6


   
2018 © «Geniuschild»

Создание сайтов в Харькове - компания LookMy.info
При полном или частичном
использовании материалов
ссылка на наш сайт обязательна.